PAW - Praktyczny Audytor WewnętrznyPAW - Praktyczny Audytor Wewnętrzny PAW - Praktyczny Audytor Wewnętrzny
PricewaterhouseCoopers

Rachunkowoœć Budżetowa
Gazeta Samorzadu i Administracji
Witamy 24.04.2014 godz.09:53 
Art. prasowe o audycie |  Art. prasowe o fin. publ. |  Regulamin serwisu |  Obszary audytu i ryzyka |  Kursy i szkolenia |  Audyt IT |  Art. prasowe o funduszach UE |  Forum |  Pliki do pobrania | 

Sekcje  
Komunikaty PAW (158)
Artykuły prasowe (345)
Artykuły inne (8)
Info. z Ministerstwa Finansów (88)
Książki przydatne w audycie (28)
Odpowiedzi na Wasze pytania (0)
Audyt i bezpieczeństwo IT (42)

Menu  
Powrót na stronę główną

Nasze usługi

Kontakt

Szukanie zaawansowane
Google+

Użytkownik  
Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Załóż sobie konto, a zobaczysz dużo więcej !!!
Nowy Użytkownik

Instytucje AW  

Ministerstwo Finansów RP Stowarzyszenie Audytorów Wewnętrznych Association of Certified Fraud Examiners - Polska

Forum - Głowna »  Służba zdrowia »  gospodarka krwią
Poprzedni temat Następny Następny temat Wersja Do Wydruku
gospodarka krwią Oglądano: 748
 18.02.2009 godz.14:17
Witam ,
mam do przeprowadzenia audyt gospodarowania krwią i preparatami krwiopochodnymi. może ktos z Was juz taki przeprowadzał i ma jakieś przemyślenia i podpowiedzi, to bardzo proszę o podzielnie się ze mną. Na co należy zwrócić szczególną uwagę? Eek!

tamara
 Cytat 

18.02.2009 godz.14:58
Witam,
nie przeprowadzałam takiego zadania, ale czeka mie ono w przyszłości,kiedyś zrobiłam małe rozeznanie w tym temacie i znalazłam raport NIK, wrzuć w wyszukiwarkę :

"NIK/Informacja o wynikach kontroli realizacji ustawy o publicznej służbie krwi w zakresie gospodarki krwią i preparatami krwiopochodnymi (157/2002) KPZ/DZiKF-41006-2001 Nr ewid. : 157/2002/P/01/130/KPZ."

a oto kilka zagadnień które należałoby sprawdzić:

Umowa, pochodzenie, bank krwi, forma zamówienia, rejestr składanych zapotrzebowań, zasady postępowania z preparatami krwi na terenie szpitala w formie pisemnej, formy dokumentowania obrotu preparatami krwi, zasady obrotu preparatami krwi, dokumentowanie przyjmowania, przechowywania i wydawania preparatów Księgowanie rozchodów krwi i preparatów krwiopochodnych na potrzeby
poszczególnych oddziałów udokumentowano w historiach chorób, oddziałowych książkach transfuzyjnych , jednolitych zasad, form i trybu dokumentowania tych zabiegów (transfuzji krwi) rejestry wykonanych transfuzji i raporty pielęgniarskie, procedura zniszczeń krwi, utylizacją przeterminowanych preparatów.
Troche to zagmatwane, ale mam nadzieję że zrozumiałe.

Renik
 Cytat 

23.02.2009 godz.08:44
Witam, wielkie dzięki Renik za podpowiedź. Smile Big Grin

tamara
 Cytat 

Legenda:
Zwykły temat Zwykły temat
Temat zablokowany. Temat zablokowany.
Lepki temat Lepki temat
Nowy post Nowy post
Lepki temat i nowe posty Lepki temat i nowe posty
Zablokowany temat i nowe posty Zablokowany temat i nowe posty
Subskrybuj ten temat Subskrybuj ten temat
Możesz nie wysyłać wiadomości.
Filtrowany HTML jest ok!
Słowacenzurowane.

Prawa Autorskie © 2014 Audyt.Net
 Wszelkie znaki handlowe i prawa autorskie należą do ich właścicieli.

Wersja GeekLog v1.3.9sr1
Strona wygenerowana w 2.08 sekund .